diákszálló Ideiglenes nikotin antik távcső aukció porcelán magas irónia
Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M. Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm
1O729 Antik távcső látcső bőr tokban - Vatera.hu
Antik réz távcső (meghosszabbítva: 3134886221) - Vatera.hu
Eladó antik távcső - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Antik távcső - talán egy az I. világháborúban használt katonai távcső (?)
cca 1940 Dienstglas 6X30 katonai távcső / World War II. military binoculars Dienstglass
0U310 Antik francia színházi távcső látcső EDISON (meghosszabbítva: 3264813359) - Vatera.hu
0X765 Antik réz színházi látcső távcső - Vatera.hu
Antik katonai ( világháborús ?) távcső - Carl Zeiss Silvamax 6 x 30 -jelzéssel és sorozatszámmal
Antik színházi távcső 565 - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Carl Zeiss Jena 8×30 távcső, eredeti bőr tokjában
Antik gyöngyház színházi látcső távcső éles képpel (meghosszabbítva: 3134721506) - Vatera.hu
0J818 A. Oppenheimer Wien régi távcső - Egyéb antik és régi tárgyak
0U274 Antik színházi látcső eredeti tokjában - Egyéb antik és régi tárgyak
0Z069 Antik gyöngyházbetétes színházi távcső - Távcsövek, látcsövek
Piactér | axioart.com
Régi, katonai távcső, Jelzés nélkül, bőr tokkal. előtét lencsével